שמשיה גדולה לגינה

עונת הקיץ היא הזמן המדויק עבורכם ליהנות ולבלות יותר בגינה הביתית שעיצבתם לעצמכם. אבזרתם והכנת את הגינה לעונה החמה, רכשתם ריהוט גינה, טרמפולינה לחצר, ערסל גינה או בריכה. כעת עליכם לוודא שיהיה מספיק צל, כך שתוכלו ליהנות יותר שעות ביום מהגינה שברשותכם.

כולנו אוהבים להשתזף אבל לפעמים קרני השמש עלולות לגרום לנו ולעור שלנו נזק ולכן כדי ליהנות מגינה מוצלת ובטיחותית עלינו להצטייד מראש בשמשיה גדולה לגינה. אם גם אתם מסוג האנשים האוהבים לבלות זמן איכות בחצר לבד או עם חברים, כדאי שתצטיידו מראש באביזר הצללה מרכזי מתאים שיאפשר לשהות בגינה זמן רב ללא סינוור או סכנת קרינה. גודל השמשייה קובע למעשה את מרחב כיסוי הצל אותו היא מספקת. לכן לפני רכישת השמשייה יש להעריך את מספר האנשים שישתמשו בשמשייה או בשימוש העתידי שלה ולפי אופי השימוש והצורך העתידי לקבוע את גודל השמשייה הנרכש.

השמשיות מגיעות במגוון צבעים ודגמים – בין היתר קיימות שמשיות מקרמה ושמשיות פגודה .

שמשיה גדולה לגינה
שמשייה גדולה לגינה

סוג הרגל המרכזית

קיימות שמשיות גדולות עם רגל אמצעית וכן שמשיות עם רגל צידית שאינה מפריעה לעמוד או לשבת מתחת לשמשיה וכן למקם שולחן ישיבה ממש במרכז השמשייה ללא הפרעה. השמשיות ניתנות להטיה נוחה או לסיבוב להגנה מלאה של קרני השמש.

אחריות

אין אחריות על שמשיות ולכן חשוב לשמור על השמשייה סגורה או עם כיסוי מגן, כאשר אינה בשימוש למניעת בלאי מיותר בעיקר בחורף.

אופן הקיפול

אין לקפל שמשיה רטובה – במידה והשמשיה נרטבה יש לדאוג לייבש אותה לפני שמקפלים למניעת עובש ובלאי.

קיימים הבדלי מחיר משמעותיי בין השמשיות השונות והדבר נובע בעיקר בגלל גודל השמשיה לגינה, הבדלי האיכות בחומרים, בסוגי הבד וכן מרמת השכלול והאיכות של מנגנוני הפתיחה והסגירה וכן במנגנוני ההטיה של השמשייה.

אנו באתר שמשית מאחלים לכם הנאה מרובה ומוצלת הקיץ בגינה הפרטית שלכם.

נשמח לענות על שאלות נוספות ולקבל את הזמנתכם בטלפון   050-7859779

תודה צוות "שמשית"