שמשיה לגינה 4 מטר

כל מי שחולם על בית פרטי וגינה יודע שצריך גם לרהט אותם בהתאם, הכוונה היא להוסיף ריהוט גן, פינת ישיבה ושמשיה לגינה 4 מטר. אם אתם בשלב ההגשמה חשוב שתדעו שכיום יש שפע של אפשרויות, גם של אקססוריז, רהיטים וכמובן פתרונות הצללה מצוינים לרבות סוככים, מרקיזות ושמשיות.

סידור החצר אינו דבר של מה בכך והיום יש כבר מי שמתמחה בסטיילינג של כל פינות הגינה, שהרי מדובר על חלל טבעי שיש לנצלו באופן מיטבי. חשוב מאוד לבחור את הציוד הנכון, את המיקומים המיטביים עבור כל רהיט וכל אקססורי ולתת מענה לסוגיות של אוורור, ניקיון ועוד. אחד האלמנטים שחייבים לתת להם פתרון בעיצוב חצרות, הוא עניין ההצללה. בלי פתרון מושלם לא ניתן יהיה ליהנות מיתרונות החצר וזמן ההנאה יהיה מאוד מוגבל, זאת בשל השמש החזקה, שזורחת בישראל כמעט כל השנה, גם בימי החורף והסתיו. לכן, יש צורך להעניק  מענה הן ביצירה של צל רחב ומספק והן הגנה מפני נזקי הקרינה.

שמשיה לגינה 4 מטר היא הפריט המתאים שמעניק מענה מיטבי לטיפול בשמש ישירה, ועל מנת לקבל פתרון מושלם מומלץ לבחור את הדגם המתאים מבין השפע הקיים. שוק ההצללה מכיל מגוון רחב של אפשרויות כאשר שמשיה לגינה 4 מטר היא המרכזית בהם. ניתן לבחור משלל גדלים ודגמים, שמשיית רגל מרכזית או שמשיית צד לגינה, שמשיה מרובעת או עגולה, עם מערכת מתכווננת וניתנת לסיבוב של 360 מעלות בעזרת מנואלה ועוד.

מומלץ לוודא כי השמשייה הנבחרת עשויה מחומרי גלם משובחים, מוט או זרוע עשויים מפלדת אל חלד איכותית עמידה בפני תנאי חום וקור, לחות וקורוזיה, בד חופה מעולה ועמיד במיוחד בעל פתחי אוורור, בסיס רחב ויציב אותו ניתן למלא בחומר מייצב לרבות מים, חול, חצץ ועוד.

לא משנה מה תבחרו, רק חשוב שלא תוותרו על פתרונות הצללה איכותיים, הם המפתח להנאה המושלמת מגינת החלומות הביתית.